بازار مبل ایران شماره یک

مجموعه بازار مبل ایران شماره یک یکی از بزرگترین مراکز تجاری صنایع چوبی خاورمیانه و اولین آن در کشور، در جهت تکریم مشتری و ارج نهادن به حسن نظر و اعتماد مشتریان محترم که در تهران و از سایر نقاط میهن، این مجموعه را برای خرید انتخاب می کنند.

ویژگی های مجموعه بازار مبل ایران شماره یک عبارتنداز:

این مجموعه در 6 طبقه ( 3 طبقه تجاری و 3 طبقه پارکینگ) احداث شده است . امکان تردد از دسترسی های مختلف، با 13 ورودی ،پارکینگ مجهز در 3 طبقه و با ظرفیت 1000 دستگاه خودرو ، پله برقی و آسانسورهای متعدد که جابجایی مشتریان محترم را در طبقات آسان می کند.تامین امکانات رفاهی از اهم امکاناتی است که علاوه بر معماری ایرانی مجموعه که با بهره گیری از تکنولوژی مدرن آن ،جلوه های زیبایی را در منطقه خلق کرده است.
نام گذاری سراهای آن به نام های شعرای بزرگی همچون خیام،سعدی،حافظ،مولوی و فردوسی شکوه و عظمت فرهنگی این سرزمین را تداعی می کند. 
شعار کسبه بازار مبل ایران شماره یک، تاکید بر تعهد پس از فروش است و بر این باورند که فروش پایان یک معامله نیست و مدیریت بازار نیز بر این باور کسبه محترم نظارت کامل دارد.

اطلاعیه‌ها

قابل توجه همکاران و هموطنان گرامی با توجه به آخرین وضعیت شهر تهران و پیرو مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا ساعت فعالیت بازار مبل ایران به شرح ذیل است: شنبه مورخ 99/9/29 از ساعت 9:00 لغایت 18:00 یک‌شنبه مورخ 99/9/30 از ساعت 9:00 لغایت 17:00