با حضور دبیرکل شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته و هیئت همراه، اولین مجمع عمومی کنفدراسیون جهانی مبلمان (WFC) در تاریخ 31 می 2019 در شهر چنگدو، مرکز استان سیچوآن چین برگزار شد.

در این جلسه نمایندگان صنعت مبلمان از کشورهای مختلف پنج  قاره، ضمن ثبت عضویت خود در کنفدراسیون جهانی مبلمان، معرفی از تشکل های متبوعه خود ارائه دادند. مظفر علیخانی دبیرکل شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته، وضعیت هنر صنعت چوب و مبلمان کشورمان را تبیین کرد.
در اولین مجمع عمومی WFC، اساسنامه کنفدراسیون جهانی مبلمان به اشتراک و بحث گذاشته شد و آقای علیخانی نظرات و پیشنهادات شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته را جهت تصحیح و تکمیل اساسنامه ارائه کردند. پس از اظهار نظر اعضا، کلیات اساسنامه کنفدراسیون جهانی مبلمان به تصویب رسید.
در ادامه جلسه، انتخابات ریاست WFC به رای گذاشته شد و آقای شو (ریاست اتحادیه ملی مبلمان چین)، تنها کاندیدای تصدی سمت ریاست، به اتفاق آراء به عنوان رئیس کنفدراسیون جهانی مبلمان برگزیده شد. وی طی سخنانی سیاست ها و برنامه های WFC را تشریح و در ادامه، دبیرکل و مشاور کنفدراسیون جهانی مبلمان را منصوب کرد.
همزمان با اولین مجمع عمومی کنفدراسیون جهانی مبلمان، بیستمین نمایشگاه بین المللی چنگدو در وسعتی به متراژ 340 هزار مترمربع و جشنواره طراحی مبلمان و دکوراسیون این شهر نیز با حضور داوران بین المللی برگزار شد.
نشست تخصصی "صنعت مبلمان جهان" با حضور نمایندگان مختلف و اعضای کنفدراسیون جهانی مبلمان تشکیل شد که در این جلسه کشورهای چین، ایتالیا، مصر و برزیل به عنوان نمایندگان قاره های  مختلف وضعیت صنعت چوب و مبلمان را در این قاره ها بررسی کرده و جدیدترین آمار مربوطه را به اشتراک گذاشتند.

وزارت صنعت صادرات چوب را ممنوع اعلام کرد

وزارت صنعت، معدن و تجارت در نامه ای با هدف تنظیم بازار داخلی، صادرات هرگونه چوب و مصنوعات چوبی را

شهردار منطقه۱۷ در جلسه هیئت امنا و کسبه بازار مبل

🔹شهردار منطقه۱۷ در جلسه هیئت امنا و کسبه بازار مبل:

🔹بازار مبل یافت آباد، سرمایه ملی است<